Oznámení

Znovuzavření

Vážení zákazníci, z rozhodnutí naší všehoschopné vlády jsme nuceni znovu uzavřít střelnici i posilovnu. Prodej zbraní, střeliva a ostatního sortimentu zatím zůstává, avšak pouze po telefonické domluvě. Omluváme se za komplikace, ale my s tím nic nenaděláme.

Jen pistolové a revolverové náboje.

Na naší střelnici nelze použítat zbraně na puškové náboje, jako je

 223 Rem.,30-06 Spr., 308 Win., 7,62x39, 7,62x54R atd.

Pokud si nejste jisti, zeptejte se obsluhy. Děkujeme.

Zkoušky odborné způsobilosti.

Na naší střelnici probíhá výcvik potřebný ke zkouškám na získání zbrojního průkazu. Uchazeči úplně bez zkušeností si mohou před přípravou zvolit ještě samostatné střelecké setkání, protože příprava na ZOZ je zaměřena především na bezpečnou manipulaci a nenahrazuje výuku střelby Více informací na tel.: 608 463 502 p. Mrázek.

Rezervace stavu pro držitele Z.P.

Vážení zákazníci, z důvodu maximální bezpečnosti si musí každý držitel Z.P. rezervovat svoje střelecké stanoviště, na které smí mít jako doprovod maximálně jednu osobu bez Z.P. Dva držitelé Z.P. prostě na jednom stavu být nemohou. Děkujeme za pochopení.

Aktuální nabídka

  • K zapůjčení S&W 357 magnum

  • K zapůjčení Ruger Super Redhawk 44 magnum

  • K zapůjčení Hammerli Xesse 22 lr

Obsazenost

Zkuste to zítra, už máme plno.
zbývá ještě

rychlá rezervace ZDE
0 %

Naše rodinná střelnice je v provozu od února 1996.

Za tu dobu se u nás vystřídalo nepočítaně střelců i střelkyň. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi. Jsme schopni doporučit a prodat tu nejvhodnější zbraň dle sdělených požadavků.
 
Bude nám ctí,Vás přivítat v našem sportovním areálu, spojujícím sportovní vyžití s klidným posezením. Rádi a kvalitně zorganizujeme soukromé akce i firemní večírky. Poskytujeme střelecké balíčky pro vícečlenné skupiny bez zbrojních průkazů. Ostatní mohou využít výhod našeho střeleckého klubu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Fit areál Parabellum
střelnice Květnice

Adresa:
Do Průhonu 50
Květnice
pošta Sibřina
PSČ: 250 84
Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 17.00-22.00
Sobota: 13.00-22.00
Neděle: zavřeno

E-mail:
strelniceparabellum@gmail.com

Rezervace po 17.00 hod.:
605366875, 603239010

Jsme na Facebooku!